سام ریمی مدت هاست که داستان های شگفت انگیزی در هر سطحی تعریف می کند.

اگر من را می شناسید، پس هزاران بار از من شنیده اید که می گویم مرد عنکبوتی 2 سام ریمی بهترین فیلم ابرقهرمانی تمام دوران است. من فکر می کنم این تقطیر کامل از معنای حمل بار قدرت و مسئولیت بر دوش افرادی است که در این ژانر وجود دارند.

و چنین فیلمی بدون کارگردانی که در راس بازی آنها باشد نمی تواند وجود داشته باشد.

رعیمی از سینمای مستقل آمده بود. او ما را با فرانچایز The Evil Dead ترساند و با حرکات دوربین مبتکرانه اش و قلبی که در هر داستان می گذارد ما را شگفت زده کرد. از نظر کارگردانی، نویسندگی و نکات فیلمسازی، چیزهای زیادی برای برداشت از چنین شخصی وجود دارد.بهترین انیمیشن های ژاپنی

حتی زمانی که فکر نمی کنید آماده اید، یک چالش بزرگ را انجام دهید.

یکی از کارهایی که من انجام داده ام این است که سالی یک بار سعی می کنم یک ژانر جدید بنویسم. من فکر می کنم شما هم باید این کار را انجام دهید. در واقع نوشتن را دوباره بسیار سرگرم کننده می کند، زیرا شما خود را مجبور می کنید مهارت هایی را که در ژانرهای دیگر در اینجا تقویت کرده اید بیاموزید. شما آماده هستید چیزی را امتحان کنید، فقط بروید آن را انجام دهید.بهترین انیمیشن های جهان

نکته فیلمسازی از سام ریمی (برای عاشقان دنیای سینما)

انجام ,یک ,بار ,دهید ,فکر ,کنم ,که در ,را انجام ,می کنم ,انجام دهید ,سام ریمی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

همنشينِ عشق vistagrafik gmv تنها مرجع رسمی پروژه های تولید محتوا و ساخت بازی در ایران gadgetworld فیلم و سریال ویولت فیلم مطالب اینترنتی پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مساجد کاشمر اینجا همه چی هست لاور موزیک